lider globalnych rozwiązań w zakresie mobilności talentów

Dzięki globalnym, nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie mobilności talentów Randstad RiseSmart nasi klienci zwiększają zaangażowanie pracowników, wzmacniają swoją markę i zdobywają reputację chętnie rekomendowanego i wybieranego pracodawcy.

wiarygodny partner biznesowy

Zapewniamy trwałość partnerstwa biznesowego i ciągłość świadczenia usług istotnych dla szefów działów HR, w tym usług w zakresie analiz porównawczych, najlepszych praktyk i zaleceń dotyczących oszczędności. Wskaźnik zadowolenia z naszych usług, wynoszący 98%, świadczy o tym, że partnerstwo z Randstad RiseSmart przyczynia się do wzmocnienia marki pracodawcy i zwiększenia zwrotu z inwestycji.

człowiek w centrum uwagi

Wiemy, jak ważne jest wsłuchanie się w indywidualne potrzeby oraz spersonalizowane wsparcie i doradztwo, które może zapewnić tylko zespół dedykowanych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, poświęcających wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się ze specyfiką firmy i pracownikami.

innowacyjne rozwiązania

Inwestujemy w przynoszące efekty innowacje i nowoczesne rozwiązania, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom kadrowym. Nasz hybrybowy model realizacji zapewnia naszym klientom i ich pracownikom bardziej pozytywne doświadczenia oraz lepsze wyniki.

porozmawiaj z ekspertem.

dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy i pracowników.

skontaktuj się z nami