dlaczego randstad risesmart?

Randstad RiseSmart jest jednym z największych na świecie dostawców nowoczesnych rozwiązań w zakresie zmiany ścieżki kariery, które zapewniają wsparcie we wzmacnianiu marki pracodawcy, zwiększaniu wskaźnika zatrzymania pracowników i wzrostu ich zaangażowania. Współpracujemy z zespołami HR, aby osiągać najwyższe wyniki i wspierać w zatrudnieniu pracowników w organizacji, ich przeniesieniu wewnątrz niej i poza nią, w czasie szybszym niż średnia krajowa.

większe oddziaływanie 

  • 98% zadowolonych uczestników programu Randstad RiseSmart
  • Dedykowany zespół trzech specjalistów ds. kariery = szybsza gotowość do wejścia na rynek pracy
  • łatwiejszy dostęp i dostępność coachów przy niższej liczbie uczestników przypadających na jednego coacha

szybsze rezultaty 

  • Szybszy czas zatrudnienia pracownika
  • Duża liczba zatrudnień w ramach programu = większa satysfakcja

niedościgniona jakość 

  • 100% opłat zainwestowanych w usługi przynoszące efekty
  • Nowoczesny model =  zatrudnienie na stanowisku z dotychczasowym lub wyższym wynagrodzeniem
  • Outplacement świadczony bezterminowo

dla pracodawców

wiarygodny partner biznesowy

Pomagamy specjalistom HR realizować zmiany organizacyjne z pewnością, łatwością i doskonałymi wynikami. Nasz dedykowany zespół ekspertów branżowych zmniejsza ich obciążenie pracą przed transformacjami kadrowymi, w trakcie ich trwania oraz po ich zakończeniu dzięki innowacyjnym, niestandardowym rozwiązaniom, które zapewniają równowagę i wysoki zwrot z inwestycji. Aby zapewnić firmie sukces w przyszłości, bezterminowo oferujemy porady w zakresie najlepszych praktyk oraz dotyczące oszczędności.

transparentność wyników

Nasza platforma technologiczna, zaprojektowana z myślą o wsparciu specjalistów HR, umożliwia organizacjom na całym świecie śledzenie i analizę efektywności outplacementu w czasie rzeczywistym, szyfrowanie na poziomie banków, natychmiastowy wgląd w opinie byłych pracowników oraz łatwe udostępnianie danych i raportów.

dla pracowników

coaching kariery

Coachowie kariery Randstad RiseSmart są dopasowywani do uczestników pod względem poziomu, wiedzy funkcjonalnej i branżowej – a nie tylko lokalizacji geograficznej. Pracownikom zapewniamy lepszą dostępność trenerów i 3 razy dłuższy czas coachingu, dzięki o 80% niższemu stosunkowi liczby uczestników przypisanych do coachów.

tworzenie CV i branding osobisty

Dysponujemy jednym z największych na świecie zespołów profesjonalnych konsultantów ds. budowania marki osobistej, dzięki którym nie musimy prosić naszych uczestników o tworzenie własnych materiałów marketingowych. Eksperci przygotowują wysokiej jakości CV, profile w mediach społecznościowych oraz listy motywacyjne, aby szybciej przygotować naszych uczestników do wejścia na rynek pracy.

spersonalizowane oferty pracy

Dedykowany ekspert ds. wyszukiwania ofert pracy starannie dopasowuje najodpowiedniejsze oferty, wyszukuje wydarzenia umożliwiające zbudowanie sieci kontaktów oraz nawiązuje relacje z rekruterami w oparciu o indywidualne preferencje i kryteria uczestników, aby skupić ich uwagę na procesie rekturacji.

opatentowana, wielokrotnie nagradzana technologia

Innowacyjne platformy technologiczne zapewniają najbardziej odpowiednie i sklasyfikowane oferty pracy, rekomendacje dotyczące nawiązywania kontaktów oraz narzędzia i zasoby, których pracownicy potrzebują, aby szybciej przygotować się do wejścia na rynek pracy.

porozmawiaj z ekspertem.

dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy i pracowników.

skontaktuj się z nami