dlaczego warto skorzystać z redeploymentu z randstad risesmart?

Redeployment Randstad RiseSmart daje możliwość szybkiego odkrycia nowych możliwości w Twojej organizacji dla najcenniejszych pracowników. Dzięki temu zatrzymujesz najlepsze i najzdolniejsze osoby, jednocześnie tworząc elastyczne i mobilne środowisko pracy. Dzięki naszej technologii dopasowania semantycznego, łączymy cele, umiejętności i doświadczenie Twoich aktualnych talentów z odpowiednimi możliwościami wewnętrznymi, odciążając Twoje zespoły HR i zapewniając bezproblemową zmianę stanowisk przez pracowników.

optymalizacja kosztów

  • Niższe koszty rekrutacji i zatrudnienia
  • Krótszy czas i mniejsze angażowanie zasobów do wdrażania nowych pracowników
  • Niższe koszty odpraw w czasie transformacji

optymalizacja mobilności talentów

  • Ograniczenie odpływu pracowników
  • Zatrzymanie wiedzy w organizacji
  • Zwiększenie zaangażowania

jeszcze więcej

  • Dostępność danych i raportów analitycznych na żądanie
  • Zmniejszenie obciążenia zespołów HR
  • Skuteczne dopasowanie pracowników do wolnych stanowisk

dla pracodawców

wiarygodny partner biznesowy

Pomagamy specjalistom HR realizować zmiany organizacyjne z pewnością, łatwością i doskonałymi wynikami. Nasz dedykowany zespół ekspertów branżowych zmniejsza ich obciążenie pracą przed transformacjami kadrowymi, w trakcie ich trwania oraz po ich zakończeniu dzięki innowacyjnym, niestandardowym rozwiązaniom, które zapewniają równowagę i wysoki zwrot z inwestycji. Aby zapewnić firmie sukces w przyszłości, bezterminowo oferujemy porady w zakresie najlepszych praktyk oraz dotyczące oszczędności.

monitoruj zaangażowanie i sukcesy

Korzystaj z funkcji śledzenia i raportowania na żądanie wraz z istotną analizą danych na potrzeby podejmowania decyzji biznesowych. Dowiedz się, które działy i jednostki biznesowe z powodzeniem zatrudniają talenty wewnętrzne, a które zespoły potrzebują więcej zachęt i wskazówek w zakresie poprawy kultury miejsca pracy.

dla pracowników

zapewnij pracownikom przewagę konkurencyjną

Ekspercki, dedykowany i spersonalizowany coaching w zakresie takich tematów, jak tworzenie wewnętrznych sieci kontaktów i przygotowywanie się do rozmów kwalifikacyjnych — w połączeniu z CV, listami motywacyjnymi i profilami cyfrowymi opracowanymi przez dedykowanego eksperta ds. budowania marki osobistej — zapewniają Twoim pracownikom największą szansę na zdobycie przewagi nad konkurencją i znalezienie nowej pracy w organizacji.

pomóż pracownikom odkryć ich ścieżkę kariery

Indywidualnie dobrane oferty pracy dostępne na wszystkich urządzeniach, zapewniają pełną przejrzystość i optymalną możliwość zdobycia przez pracowników nowych, najlepiej do nich dopasowanych stanowisk w firmie. Dostęp do narzędzi, internetowego systemu zarządzania karierą, aktualnych treści dotyczących zmian ścieżki kariery i sesji szkoleniowych na żywo, przygotowuje ich w pełni do poszukiwania pracy wewnątrz firmy.

porozmawiaj z ekspertem.

dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy i pracowników.

skontaktuj się z nami